• 02191003101 - 100 خط
  • شرکت ثامن سرویس آریا نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نصب و تعمیرات تخصصی آبگرمکن،پکیج و شوفاژ

پکیج و آبگرمکن امروزه یکی از وسایل ضروری در منزل به حساب می آید که خرابی آن به خصوص در فصل سرما بسیار نگران کننده است شما میتوانید برای تعمیرات پکیج -آبگرکن و شوفاژ خود با یکی از شماره تلفن های شرکت ثامن سرویس آریا تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنیم.اصلا مهم نیست که شما در کجای شهر تهران هستید ما کلیه مناطق تهران را اعم از شمال - جنوب - شرق و غرب را پوشش میدهیم.این مجموعه مفتخر است که در سراسر شهر تهران آماده سرویس دهی به شما مشتریان عزیز می باشد.لطفا در هنگام خرید پکیج کارت گارانتی و ضمانت نامه دستگاه خود را دریافت کنید و با نمایندگی رسمی پکیج خود تماس بگیرید تا نسبت به نصب و گارانتی دستگاه شما اقدام کنند.

خواهشمند است از تعمیر دستگاه پکیج خود توسط افراد غیر مجاز که عدم صلاحیت دارند استفاده نکنید چون این کار باعث تحمیل هزینه زیاد و خرابی بیشتر دستگاه شما میشود.

هر زمان که پکیج - آبگرمکن و یا شوفاژ شما دچار مشکل شد با یکی از نمایندگان و خدمات پس از فروش مجاز تماس بگیرید تا مشکل شما در کوتاهترین زمان ممکن با هزینه کم برطرف شود.

 تعمیرات پکیج - شوفاژ - گرمایش از کف - آبگرمکن

 

نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

گروه تخصصی شرکت ثامن سرویس آریا

نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

تعمیر لوازم خانگی شامل : یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، آبگرمکن ، پکیج و کولر گازی

تعمیر یخچال فریزر صنعتی ، کبابی ، قصابی ، قنادی ، بستنی ، سوپرمارکت ، فروشگاهی ، شیشه خم ، ایستاده ، پرده هوا ، تاپینگ ، شیر سردکن ، آبسرد کن و...

تعمیر یخچال فریزر های آزمایشگاهی شامل : چمبر و دیپ فریزر ، فریزر های 80- درجه ، 70- درجه ، 60- درجه ، 50- درجه ، 40- درجه ، چمبر تست شرایط محیطی ، چمبر تست شرایط آب و هوایی ، چمبر ضد انفجار و ...

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، خیابان ظفر ، عمرانی شمالی پلاک 67